Gwiazdka na Piątkę

W ramach wprowadzenia w bożonarodzeniowy nastrój nauczyciele naszej szkoły przygotowali wyjątkową grę terenową "Gwiazdka na piątkę". Każdego dnia od 1 do 5 grudnia publikowane było jedno świąteczne zadanie, którego rozwiązanie pozwalało odnaleźć jeden z pięciu fragmentów gwiazdki ukryty gdzieś w mieście. Rozwiązanie wszystkich zadań i zebranie kompletu fragmentów dawało niesamowicie dużo satysfakcji, a dodatkowo pozwalało wziąć udział w loterii fantowej, która odbyła się 6 grudnia, w mikołajki. Chcielibyśmy podsumować w kilku słowach i zdjęciach to wydarzenie.\

To było bardzo intensywne 6 dni zabawy. Nie spodziewaliśmy się, że będzie aż tak intensywne. Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Kolejki ustawiające się po kawałki gwiazdki z jednej strony nas przerażały, z drugiej zachwycały, a jeszcze z trzeciej strony były dla nas po prostu... zabawne. Naprawdę sądziliśmy, że kolejne etapy gry będą dostępne przez kilka dni. Rzeczywistość jednak pokazała, że gwiazdki znikały w kilka godzin!

Frekwencja na finale w pełni odzwierciedlała zainteresowanie grą. Było Was całe mnóstwo, małych i dużych. Marzyliśmy o tym, aby w zabawę wkręciły się całe rodziny i jesteśmy dumni, że tak właśnie to wyszło. Z ogromną przyjemnością obserwowaliśmy emocje na twarzach dzieci, rodziców i dziadków. Jesteśmy Wam też ogromnie wdzięczni za wszystkie te miłe słowa i podziękowania, które od Was usłyszeliśmy.

Przebieg gry i finału odbieramy jako nasz wielki sukces, większy, niż mogliśmy sobie wymarzyć. Mówi się, że sukces ma wielu ojców, ale w tym przypadku to nie jest tylko powiedzenie. W przygotowanie tego wszystkiego zaangażowało się naprawdę wiele osób: dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz rodzice. Tak bardzo cieszymy się, że nasza współpraca przyniosła coś tak wspaniałego.

Musimy jednak jeszcze raz wspomnieć o ludziach, którzy sprawili, że nasza gra była jeszcze bardziej atrakcyjna o sponsorach nagród! To oni ufundowali gry "z górnej półki", pomogli nam zorganizować całe wydarzenie wspierając nas dekoracjami i poczęstunkiem oraz pomogli nam wypromować grę w Internecie. Pozwolimy sobie jeszcze raz ich wymienić:

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Konstantynowie Łódzkim.

Robert Jakubowski Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego

Konstantynów Łódzki

Radni Rady Miejskiej Konstantynowa Łódzkiego

Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Spółka z o.o.

Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim

Konstantynowska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Niepubliczne Przedszkole „Barwne Dzieci”

Przedszkole Magnolki

Elementarz Finansów Łukasz Waberski

pani Magda Poznańska

pani Ewelina Kałużna

i kilku anonimowych sponsorów nagród.

Nasza wdzięczność za Waszą hojność i zaufanie do nas, nie da się wyrazić słowami Napiszemy tylko jedno: dziękujemy!

Na koniec chcieliśmy podziękować Wam wszystkim bardzo serdecznie za wsparcie zbiórki charytatywnej na rzecz Miłosza Rybickiego Przypominamy, że zbiórka ma charakter ciągły i nadal można przelewać złotówki bezpośrednio na stronie fundacji Siepomaga: Fundacja Siepomaga

Dziękujemy Wam wszystkim za ten wspaniały czas!

Fabuła i zadania z gry terenowej dostępne są na stronie internetowej: https://sites.google.com/view/gwiazdkana5

Regulamin Loterii Fantowej: Regulamin Loterii Fantowej.docx