KLAUZULA INFORMACYJNA

Dla rodziców

Przedłużająca się kwarantanna powoduje, że dzieci zadają jeszcze więcej pytań. Ten filmik może pomóc w rozmowie (krótkie informacje na temat koronawirusa, pandemii, zakazu kontaktu z rówieśnikami).
film

W okresie zamknięcia szkoły stołówka jest nieczynna. Jeżeli Państwa dziecko ma obiady refundowane przez MOPS to istnieje możliwość przyznania na ten okres pomocy w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności, bądź świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych. W tym celu należy zgłosić się do kierownika ośrodka pomocy społecznej w miejscu zamieszkania.

Informacja Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej dla Rodziców i Uczniów

Informacje dla ósmoklasistów - rekrutacja 2020/2021

Zarządzenie Łódzkiego Kuratora Oświaty w sprawie wykazu zawodów, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły.

Zarządzenie

Zarządzenie Łódzkiego Kuratora Oświaty w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Zarządzenie kuratora oświaty w sprawie terminów rekrutacji

Link do Informatora z poprzedniego roku. Mam nadzieję, że pomoże ósmoklasistom w wyborze szkoły.

Informator dla klas 8

Podziękowania dla Rady Rodziców

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz cała społeczność uczniowska składają serdeczne podziękowania dla  Rady Rodziców za całoroczne zaangażowanie, trud i serce włożone w pracę na rzecz naszej szkoły. Dzięki Państwa wsparciu udało się nam zrealizować wiele założonych celów, takich jak:

• finansowanie występu magika z okazji ślubowania klas I,
  • /finansowanie pobytu wolontariuszy językowych z programu AIESEC,
  • finansowanie nagród za udział w konkursach szkolnych,
  • zakup głośników do dwóch sal lekcyjnych,
  • finansowanie materiałów na wykonanie dekoracji na zakończenie roku szkolnego,
  • finansowanie dekoracji z okazji balu ósmoklasistów,
  • finansowanie wyjazdu uczniów na zawody sportowe.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zawsze mogliśmy liczyć na Państwa zrozumienie, wsparcie i ofiarność i liczymy na dalszą Waszą pomoc w nowym roku szkolnym 2019/2020.

Wpłaty na Radę Rodziców proszę kierować na konto bankowe:

Nr konta 02 9263 0000 0750 0624 5007 0001, Bank Spółdzielczy w Poddębicach oddział Konstantynów Łódzki

DOWÓZ UCZNIÓW DO SZKÓŁ 2019-2020

Regulamin dowozu

Trasa, rozkład jazdy

Oświadczenie o korzystaniu przez dziecko z dowozu