Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O nas

Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Armii Wojska Polskiego w Konstantynowie Łódzkim już od ponad 55 lat jest miejscem przyjaznym, bezpiecznym, otwartym na potrzeby uczniów i wspierającym ich wszechstronny rozwój. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas 1-8 korzystają z dobrze wyposażonych sal przedmiotowych, nowoczesnej sali terapeutycznej oraz bogatego zaplecza sportowego obejmującego dwie sale gimnastyczne oraz przyszkolny Orlik i zewnętrzną siłownię, a także plac zabaw.

Grono pedagogiczne to kadra posiadająca wysokie kompetencje zawodowe, otwarta na pomysły i potrzeby młodych ludzi. Nauczyciele współpracują z uczniami i ich rodzicami, tworząc zwartą społeczność w duchu tolerancji i poszanowania tradycji.

Dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi korzystają ze wsparcia pedagoga, psychologa szkolnego, logopedy, terapeutów pedagogicznych. Wszyscy uczniowie mogą brać udział i rozwijać swoje pasje w przedmiotowych kołach zainteresowań oraz innych zajęciach pozalekcyjnych. Uczniowie naszej szkoły startują w konkursach, turniejach oraz zawodach na szczeblach gminnym, powiatowym, ogólnopolskim osiągając wysokie wyniki.

Wizytówką szkoły są liczne innowacje pedagogiczne wprowadzone przez nauczycieli dla uczniów na różnych etapach edukacji i dzieci przedszkolnych.

Szkoła, stawiając na innowacyjność, kreatywność w edukacji i wychowaniu, bierze udział w licznych projektach lokalnych i ogólnopolskich, chętnie współpracuje z różnorodnymi instytucjami aby urozmaić i poszerzać ofertę edukacyjną oraz inspirować młodych ludzi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą. Więcej szczegółowych informacji znajdą państwo w odpowiednich zakładkach po lewej stronie.