Ferie Zimowe

W RAMACH AKCJI

„Zima w mieście” w Szkole Podstawowej nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

od 14 do 18 lutego 2022 roku będą organizowane zajęcia dla dzieci z klas 1-4 w godzinach 8:00 - 16:00

Dzienny koszt pobytu - 5zł

Gwarantujemy ciepły dwudaniowy obiad oraz herbatę.

A ponadto wiele ciekawych imprez i atrakcji:

• Turnieje sportowe
  • Wycieczki piesze po okolicy
  • Różne formy zabaw ruchowych
  • Warsztaty plastyczne
  • Konkursy
  • Pokazy filmowe

Karty wydawane są od 17 do 21 stycznia 2022 roku w sekretariacie szkoły Karta na zimowisko

Wpłaty należy dokonać na konto szkoły - 37 8780 0007 0000 0273 1000 0002

Podając imię i nazwisko dziecka, klasę oraz tytuł wpłaty Zimowisko 2022

Za zapisane uważa się dziecko, które oddało wypełnioną kartę zgłoszenia i dokonało wpłaty.

Po tym terminie zapisanie będzie możliwe tylko w przypadku rezygnacji innego dziecka.

Bałwanek

SzczepimySię

SczepimySię

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2021/2022

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii, uczeń klasy 8d Maciej Skarzyński, uzyskał 81/100 punktów.

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki, uczennica klasy 8b Emilia Szyndlauer, uzyskała 56/60 punktów.

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki, uczeń klasy 8e Piotr Garuski, uzyskał 40/60 punktów.

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii, uczennica klasy 8e Agata Glapska, uzyskała 81/100 punktów.

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii, uczennica klasy 7f Hanna Kunachowicz, uzyskała 69/100 punktów.

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego,  uczennica klasy 8c Aniela Kudaj, uzyskała 45/60 punktów.

W Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego, uczennica klasy 7a Emilia Kotarska uzyskała 74/100 punktów.

I tym samym zakwalifikowali się do kolejnego etapu - Rejonowego.

Gratulujemy, życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki!

życzymy powodzenia

Narodowe Święto Niepodległości

11 Listopada uczniowie klasy 8D reprezentowali Szkołę Podstawową nr 5 w Konstantynowie Łódzkim, podczas obchodów z okazji Dnia Niepodległości.

Uczestniczyli w mszy świętej oraz składali kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki wraz z delegacją ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 w Konstantynowie Łódzkim.

Wywiad przed szczepieniem (pdf)

Rodzicu, wybierz naszą szkołę dla swojego dziecka