Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zadanie 3

Zadanie 3

Przeprowadzenie szkolnego konkursu plastycznego nt. „Pomocna dłoń”. Zasady konkursu, z dostosowaniem do grup wiekowych, opracowują szkoły uczestniczące w konkursie. Ocena na podstawie sprawozdania, prac plastycznych, zdjęć przesłanych do jury konkursu poprzez stronę internetową.

Szkolny klub Wolontariatu po uprzednim sformułowaniu regulaminu konkursu ogłosił całej społeczności szkolnej o przeprowadzeniu plastycznej rozgrywki na temat: ”Pomocna dłoń”.

Informacja o konkursie wraz z regulaminem została umieszczona na stronie internetowej szkoły oraz umieszczona na tablicy ogłoszeń. Uczniom klas 1-3 informację przekazali wychowawcy. Uczniowie (z klas 4-8 i 1-3), którzy wyrazili chęć udziału w rywalizacji i zgłosili się do opiekunów konkursu zostali zapoznali się z regulaminem.

20 grudnia 2019r. o godzinie 12.00 upłynął czas oddawania prac. O 13.00 komisja w składzie: J.Szczepaniak- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, p. Julia Zubkiewicz- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, p. Aneta Kucharska-Młynarczyk - opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu obejrzała prace. Zgodnie z regulaminem konkursu wyłoniła laureatów:

Klasy 4-8

I miejsce zajęła – Zuzanna Młynarczyk – kl 7a, Zuzanna Kunert – kl 6d

II miejsce zajęła – Maja Kozłowska-kl 6a, Michał Karlikowski – kl 6a

III miejsce zajęła – Julia Matusiak – kl 6a

Klasy 1-3

I miejsce zajął- Damian Cebulski - kl 3c, Aleksander Dymecki - kl. 3c

II miejsce zajęła- Nadia Drelich kl. 1a

III miejsce zajęła - Lena Żak kl. 1a

Zwycięzcom gratulujemy a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w tak ciekawym konkursie.

Nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym I półrocze