Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XX Wrześniowy Bieg Przełajowy

Bardzo dobrze rozpoczęli sezon sportowy uczniowie naszej szkoły. W pierwszych zawodach biegowych w Pabianicach uzyskali wiele czołowych miejsc. Dwójka uczniów zakwalifikowała się do zawodów wojewódzkich w Uniejowie: Wyrzykowski Sebastian, Zakrzewski Jakub.

W punktacji drużynowej najwyżej zostały sklasyfikowane dziewczęta z rocznika 2007-2008, które zajęły I miejsce w powiecie, tym samym zakwalifikowały się na Finał Drużynowych Biegów Przełajowych, które odbędą się w Zgierzu w maju 2020. Skład drużyny to: Wajszyk Zuzanna, Krupińska Dagmara, Głogowska Natalia, Szyndlauer Emilia, Wawrzyniak Natalia, Ziaja Gabriela.

Równie dobrze spisały się dziewczęta z rocznika 2009, które w punktacji drużynowej zajęły II miejsce w Powiecie. Skład drużyny to: Kunachowicz Hanna, Witek Monika, Wawrzyniak Amelia, Karwacka Lena, Jakóbczyk Ada, Ubysz Dominika.

Chłopcy z rocznika 2009 i młodsi zajęli drużynowo III miejsce w Powiecie. Startowali w składzie: Zakrzewski Jakub, Dymecki Borys, Luniak Aleksander, Kozieł Krystian, Jędrych Gabriel, Wyrzykowski Przemek.

Chłopcy z rocznika 2007-2008 zajęli także III miejsce w Powiecie, skład drużyny: Wyrzykowski Sebastian, Karwacki Michał, Otto Patryk, Otto Igor, Skarzyński Maciej, Rojek Ruben.

Uczennice z rocznika 2006-2005 zajęły drużynowo VI miejsce w Powiecie. Wystartowały w składzie: Sulak Antonina, Kowalska Anna, Wasilewska Zuzanna, Kleczaj Zuzanna, Studniarek Oliwia, Lehman Iga.

Chłopcy z rocznika 2006-2005 mieli do pokonania najdłuższy dystans i wszyscy świetnie dali radę. W punktacji drużynowej zajęli VII miejsce w Powiecie startując w składzie: Szczepaniak Jan, Sadowski Szymon, Lotka Maurycy, Pawlak Przemysław, Szadkowski Antoni, Walczak Wojciech.

 

Dziękujemy uczniom dzięki, którym start drużynowy byłby niemożliwy. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć.