Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs "Żołnierze Wyklęci - niezłomni obrońcy Rzeczpospolitej"

Zuzanna Kunert i Nikola Jędrych zostały finalistkami konkursu historycznego organizowanego przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego pod patronatem Kuratora Oświaty i Urzędu Marszałkowskiego.

Dziewczyny przebrnęły przez etap szkolny, rejonowy i w wojewódzkim uzyskały wystarczającą liczbę punktów aby zostać finalistkami.

Brawo dziewczyny, bo nie był to łatwy konkurs i szczególnie cenne są te punkty na świadectwie.

Uroczyste podsumowanie konkursu z udziałem laureatów, finalistów i wyróżnionych w województwie łódzkim odbędzie się 19 maja w Teatrze Miejskim w Sieradzu.

I chyba też ważne podkreślenia , że etap rejonowy odbywał się w naszej szkole także jesteśmy zauważalni w województwie łódzkim.

Anna Adaszyńska , Rafał Dudziński