Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs religijny

„Z religii interesuje mnie…”

Zapraszamy do wzięcia udziału w wewnątrzszkolnym konkursie wiedzy religijnej dla 7-8 klas podstawowych w dwóch kategoriach :

1. kategoria plastyczna (format i wykonanie dowolne)

2. kategoria pisemna - praca na wzór artykułu medialnego, lub innego opracowania (rozprawki itp. …). Minimalna ilość wyrazów – 600.

Kategorie te należy zmieścić w ramach następujących tematów: święci, misje ewangelizacyjne w innych krajach, historie biblijne, liturgia Kościoła, historia Kościoła.

Prace należy zwrócić od dnia 17 maja, do dnia 31 maja, do jednego z trzech uczących w naszej szkole katechetów, którzy będą także tworzyć komisję konkursową: Wioletta Strzelecka - Wojniak, Agnieszka Michalak, ks. Mateusz Jaroszyński – opiekun konkursu. Treść zgłoszonej pracy nie może być profanacją lub obrazą religijną. Nie może także pozostawiać wątpliwości, co do poprawności i zgodności z prawdami wiary. Rozstrzygnięcie konkursu do 12 czerwca. Dla trzech pierwszych osób pierwszej kategorii oraz trzech pierwszych osób zwycięskich w drugiej kategorii, oprócz ocen przewidziane są następujące nagrody.

1. miejsce - Biblia wydawnictwa św. Pawła, Stary i Nowy testament format, B5

2. miejsce - książka religijna oraz upominek

3. miejsce - książka religijna oraz upominek

 

Treść zgody rodziców

 

Wyrażam zgodę, aby moje dziecko ……………..…………………………………. wzięło udział w wewnątrzszkolnym konkursie z religii pt. „Z religii interesuje mnie…” przeznaczonych dla klas 7-8. Wyrażam zgodę na przetwarzanie jego (a także moich) danych osobowych w ramach konkursu tak, aby mogło uczestniczyć w wyżej wymienionym konkursie.

 

 

Data podpis