Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ferie zimowe w SP5

W Szkole nr 5 w Konstantynowie Łódzkim zorganizowano wypoczynek w formie półkolonii dla uczniów klas I – IV, w terminie od 14 lutego do 18 lutego 2022r. 

Z zajęć skorzystało 42 dzieci w 3 grupach. Zajęcia były prowadzone przez 3 wychowawców. Dzieci miały zapewniony dwudaniowy obiad i herbatę. 

Opracowano wewnętrzny regulamin oparty na wytycznych Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym. Jego celem było zapewnienie uczestnikom półkolonii właściwej opieki oraz bezpiecznych i higienicznych warunki.

Dzieci korzystały z zajęć na terenie szkoły i w najbliższej okolicy. 

W czasie zajęć realizowano różnorodne formy pracy z dziećmi:

 

1. Zajęcia warsztatowe:

- zajęcia plastyczno- techniczne z wykorzystaniem różnorodnych technik: papieroplastyka, malowanie, rysunek, plakat,

- Zajęcia w Ogrodzie Sztuki – AromaPainting – tworzenie kompozycji na kartonie z użyciem zapachów oraz „Ziołowy pejzaż – tworzenie pejzażu z wykorzystaniem herbaty, ziół i pieprzu.

- zajęcia wokalno – rytmiczne, taneczne

- gry i zabawy logiczne, zagadki logiczno-słowne, gry planszowe, rebusy

- zajęcia eksperymentalne, -projekcje filmów, Warsztaty filmowe, słuchowiska

- zajęcia czytelnicze.

2. Zajęcia sportowo – rekreacyjne

- gry i zabawy ruchowe w hali sportowej,

- zabawy na świeżym powietrzu, gry terenowe, plenerowa siłownia

- Zabawy i animacje w parku rozrywki „Na fali”

3. Gry i zabawy integracyjne.

4. Wycieczki środowiskowe po najbliższej okolicy, spacery

5.Wyjazdy: - do Łódzkiego Ogrodu Zoologicznego - uczestniczenie w zajęciach edukacyjnych „Biała Zima w ZOO”. Obserwacja zwierząt na wybiegach i w ogrzewanych pawilonach.

- do Kina Helios w Sukcesji- oglądanie filmu „Wiki i jej sekret”