Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ja słyszę i mówię

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. realizuje w Szkole Podstawowej nr 5 im I Armii Wojska Polskiego projekt „Ja słyszę i mówię” .

„Ja słyszę i mówię” – to program badań przesiewowych słuchu i mowy dla uczniów pierwszych klas szkół podstawowych z terenu podregionu łódzkiego na lata 2018-2020

Celem szczegółowym programu jest „poprawa dostępu do usług zdrowotnych odpowiadających na zdiagnozowane potrzeby w regionie”.

Celem głównym projektu jest wdrożenie programu badań przesiewowych słuchu oraz mowy dla uczniów pierwszych klas szkół podstawowych z terenu podregionu łódzkiego na lata 2018-2020.

Projekt jest skierowany do dzieci, które w latach 2018/2019 i 2019/2020 są uczniami I klas szkół podstawowych znajdujących się na terenie podregionu łódzkiego wraz z ich otoczeniem tj. rodzicami/opiekunami prawnymi oraz pielęgniarkami i higienistkami szkolnymi.

Projekt obejmuje:

  1. Badania przesiewowe mowy.
  2. Badania przesiewowe słuchu- badanie audiometrii tonalnej orz konsultacja logopedyczna ( kontrola przewodu słuchowego).
  3. Terapia logopedyczna dla dzieci: 12 spotkań po 30 minut. Zajęcia indywidualne z dzieckiem.
  4. Konsultacje z rodzicami.
  5. Konsultacje z psychologiem.

Zajęcia logopedyczne, badania przesiewowe, konsultacje z rodzicami i z psychologiem odbywają się na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Konstantynowie Łódzkim. W szkole projektem objętych jest 19 dzieci z klas I.