Dnia 12.06.2026 w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt. „O rybaku i Złotej Rybce”. W spektaklu wzięli udział uczniowie kl. 3a
Kategoria: Świetlica
Dzień Mamy w świetlicy szkolnej
Dzień Mamy w świetlicy szkolnej
Dziś 26 maj, czyli Dzień Mamy. Aby uczcić ich święto wychowawcy świetlicy wraz z dziećmi zadbali o piękny wystrój naszej sali.
Z radością informujemy, że uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej pod opieką pani Joanny Szczepaniak wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Polskie Łąki Kwietne” , organizowanym przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności dzieci, promowanie postaw...
Wiosna rozkwita w świetlicy szkolnej
Wiosna rozkwita w świetlicy szkolnej
Wiosna zagościła na dobre – nie tylko za oknem, ale również w naszej świetlicy szkolnej! Nasi mali artyści z ogromnym zaangażowaniem i radością powitali tę wyjątkową porę roku, tworząc barwne, pełne pomysłowości prace plastyczne. Na parapetach zakwitły kolorowe kwiaty z papieru, pojawiły się wesołe kurczaczki,...
